Stowarzyszenie Warszawski Klub Sportowy „Volup”

REGON: 141808709 NIP: 5272602862 KRS: 0000326579

Lubisz sport i aktywność? Szukasz nowych znajomych? Miejsca, w którym możesz czuć się dobrze? Taki jest Volup! Jesteśmy Stowarzyszeniem – organizujemy cotygodniowe treningi w kilku sekcjach sportowych. Organizujemy również międzynarodowe turnieje siatkówki i badmintona. Nie samym sportem żyjemy – wychodzimy razem do kin, teatrów i na wystawy. W sezonie jeździmy na rowerach, wyjeżdżamy na wycieczki i obozy, spotykamy się na imprezach.

Zarząd

Jacek Sikorski
Prezes

Piotr Gajewski
Wiceprezes

Błażej Anduła
Skarbnik

Krzysztof Łakomiec
Członek Zarządu

Patryk Michalski
Członek Zarządu

Mirosław Mikłos
Członek Zarządu

Marcin Osiecki
Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna

Erazm Dutkiewicz
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Norbert Łodyga
Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

Jakub Ignatowski
Sekretarz Komisji Rewizyjnej

Krystian Kwiatkowski
Członek Komisji Rewizyjnej

Przed nami nowe wyzwania…Zarząd Stowarzyszenia na podstawie Statutu, podjął decyzję o wprowadzeniu od 1 lutego 2023 składek członkowskich. W całości przeznaczymy je na działalność statutową Stowarzyszenia: dofinansowanie treningów, organizację turniejów czy imprez.

Składka wynosi 10 zł miesięcznie i jest płatna z góry za cały rok.

Jeśli jednak będzie Ci trudno ją opłacić jednorazowo, możemy na Twój wniosek rozłożyć ją na dwie raty. W takim wypadku skontaktuj się ze Skarbnikiem Stowarzyszenia.

Zarząd podjął też decyzję, że Członkowie w wieku poniżej 26 lat zapłacą składkę w wysokości 50%.

Składkę członkowską możesz zapłacić w ten sam sposób jak inne darowizny za zajęcia, w tytule wpisując „Składka członkowska” i swoje imię i nazwisko.

W przypadku Członków, których przyjmiemy w ciągu danego roku, będą oni opłacać składkę proporcjonalnie od miesiąca, w którym uzyskali status Członka do końca roku.

Co w zamian?

Warto zauważyć, że Członkowie Stowarzyszenia mają zniżki na wyjazd na obozy sportowe. Pracujemy też nad wprowadzeniem benefitów przy płatnościach za treningi dla Członków Stowarzyszenia.

Musisz pamiętać, że opłata składki to na podstawie Statutu obowiązek Członka Stowarzyszenia. W przypadku braku zapłaty przez 3 miesiące, Zarząd może skreślić Cię z listy Członków. Jeśli po prostu zapomnisz zrobić przelew, przypomnimy Ci o tym. Wierzymy jednak, że do takich sytuacji nie dojdzie a nasze Stowarzyszenie będzie się stale powiększać.

Jeśli chcesz o coś zapytać, wyjaśnić jakąś wątpliwość, Zarząd Stowarzyszenia jest do Twojej dyspozycji. Naszą największą siłą są ludzie. Mamy nadzieję, że razem uda nam się realizować kolejne wyzwania!

  VOLUP
  TRENINGI
  ZAREZERWUJ
  DAROWIZNA
  TURNIEJE
  KONTAKT