Stowarzyszenie Warszawski Klub Sportowy „Volup”

REGON: 141808709 NIP: 5272602862 KRS: 0000326579

Lubisz sport i aktywność? Szukasz nowych znajomych? Miejsca, w którym możesz czuć się dobrze? Taki jest Volup! Jesteśmy Stowarzyszeniem – organizujemy cotygodniowe treningi w kilku sekcjach sportowych. Organizujemy również międzynarodowe turnieje siatkówki i badmintona. Nie samym sportem żyjemy – wychodzimy razem do kin, teatrów i na wystawy. W sezonie jeździmy na rowerach, wyjeżdżamy na wycieczki i obozy, spotykamy się na imprezach.

Zarząd

Jacek Sikorski
Prezes

Piotr Gajewski
Wiceprezes

Mirosław Mikłos
skarbnik

Krzysztof Łakomiec
Członek Zarządu

Patryk Michalski
Członek Zarządu

Marcin Osiecki
Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna

Erazm Dutkiewicz
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Norbert Łodyga
Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

Jakub Ignatowski
Sekretarz Komisji Rewizyjnej

Krystian Kwiatkowski
Członek Komisji Rewizyjnej

Przed nami nowe wyzwania…Zarząd Stowarzyszenia na podstawie Statutu, podjął decyzję o wprowadzeniu od 1 lutego 2023 składek członkowskich. W całości przeznaczymy je na działalność statutową Stowarzyszenia: dofinansowanie treningów, organizację turniejów czy imprez.

Składka wynosi 10 zł miesięcznie i jest płatna z góry za cały rok.

Chcesz bardziej związać się z naszą tęczową rodziną? Zostań osobą członkowską naszego Stowarzyszenia!

Nasza tęczowa rodzina cały czas się rozrasta. Mamy nowe pomysły, nowe projekty i potrzebujemy wciąż nowej energii od Was! Jeśli chcesz włączyć się bardziej w pracę naszej organizacji i działać na rzecz innych, możesz wystąpić o status członka Stowarzyszenia.

Wśród obowiązków członka jest: udział w walnych zgromadzeniach, w wyborach władz stowarzyszenia, opłacanie składek członkowskich, aktywne uczestnictwo w życiu Stowarzyszenia. Będziemy korzystać z Twojej pomocy przy okazji dużych wydarzeń, np. turniejów czy Parady Równości. Liczymy też, że regularnie będziemy spotykać się na naszych wydarzeniach.

W zamian jako członek otrzymujesz także wiele przywilejów. Możesz korzystać ze zniżek na treningach i niektórych wyjazdach krajowych.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, w deklaracji napisz, jaka jest Twoja motywacja, co chcesz dać od siebie po wstąpieniu do Stowarzyszenia.

  VOLUP
  TRENINGI
  ZAREZERWUJ
  OPŁATA
  TURNIEJE
  KONTAKT