Warunki uczestnictwa

  • Aby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić poniższy formularz
  • Liczba miejsc jest ograniczona do 18 uczestników
  • W razie konieczności udział należy odwołać (przycisk w mailu potwierdzającym rezerwację), lecz nie później jak 24 godziny przed zajęciami
  • Brak anulowania rezerwacji w ww. terminie lub nie pojawienie się na zajęciach jest równoznaczne z obowiązkiem jej opłacenia
  • Zapisując się na zajęcia, wyrażasz zgodę na nieodpłatne i nieograniczone czasowo i terytorialnie wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie zdjęć i filmów ze swoim udziałem a także wypowiedzianych słów. Materiały te (zdjęcia i filmy) mogą być potem wykorzystane do promocji działalności Stowarzyszenia, w szczególności w mediach społecznościowych. Podstawa prawna: art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U, 2006 r. nr 90 poz. 631 z późn. zm).

Tryb zajęć

Termin: sobota, godz.: 12:00 – 13:15

Miejsce: Ośrodek Polonia (mapa)

Prosimy o zabranie własnych klapek, ręczników oraz stroju kąpielowego (przylegający kostium/kąpielówki bez kieszeni). Uczestnicy zajęć będą podzieleni na trzy poziomy zaawansowania. O podziale decyduje instruktorka.

Ze względu na obowiązek dopisania każdego uczestnika do ubezpieczenia NNW zapisy oraz anulowanie rezerwacji są możliwe najpóźniej na 24 godziny przed rozpoczęciem zajęć. Brak anulowania rezerwacji we wskazanym czasie skutkować będzie nałożeniem obowiązku zapłaty za zajęcia bez względu na uczestnictwo. Bez uregulowania należności nie będzie natomiast możliwości zapisywania się na kolejne terminy treningów.

Koszt uczestnictwa w pojedynczym treningu pływania wynosi 25,00 PLN.

W przypadku uczestnictwa we wszystkich zajęciach w danym miesiącu, uczestnikowi przysługuje abonament. W takiej sytuacji koszt pojedynczych zajęć spada z 25 do 20 PLN.

Dane do przelewu:

Tytułem: Darowizna
Warszawski Klub Sportowy Volup
Nest Bank
96 2530 0008 2060 1069 6491 0001
SWIFT: NESBPLPW

lub BLIK na numer: 729 859 350W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
info@volup.pl