Program szkoleniowy VolUP! skierowany jest do osób, które chciałyby rozpocząć lub wznowić swoją przygodę z siatkówką. W każdej chwili istnieje możliwość przejścia do bardziej zaawansowanej grupy przy aprobacie trenerki.

Warunki uczestnictwa

  • Aby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić poniższy formularz
  • Liczba miejsc na pojedyncze zajęcia jest ograniczona do 14 uczestników
  • W razie konieczności udział należy odwołać na 8 godzin przed rozpoczęciem zajęć (przycisk w mailu potwierdzającym rezerwację)
  • Brak anulowania rezerwacji w ww. terminie lub nie pojawienie się na zajęciach jest równoznaczne z obowiązkiem opłacenia rezerwacji
  • Zapisując się na zajęcia, wyrażasz zgodę na nieodpłatne i nieograniczone czasowo i terytorialnie wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie zdjęć i filmów ze swoim udziałem a także wypowiedzianych słów. Materiały te (zdjęcia i filmy) mogą być potem wykorzystane do promocji działalności Stowarzyszenia, w szczególności w mediach społecznościowych. Podstawa prawna: art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U, 2006 r. nr 90 poz. 631 z późn. zm).


Tryb zajęć

Termin:

poniedziałki godz. 20:00 – 22:00 (zajęcia bez trenerki)

środy godz. 20:00 – 22:00 (zajęcia z trenerką)

Zapisy na zajęcia poniedziałkowe są uruchamiane w weekend, na środowe we wtorki około południa

Miejsce: hala sportowa przy SP nr 267 im. J. Słowackiego, ul. Braci Załuskich 1 (mapa)

Cecha, która wyróżnia nasz kurs na tle innych, to jego otwartość na różnorodność, a w szczególności na osoby LGBTQ. Zajęcia odbywają się na jednym sektorze przy siatce zawieszonej na wysokości 243 cm. Po wejściu na teren hali należy zmienić obuwie na sportowe.

Koszt uczestnictwa w pojedynczych zajęciach wynosi 30,00 PLN w środy oraz 25 PLN w poniedziałki. Wpłata pokrywa koszty wynajmu sektora hali sportowej wraz ze sprzętem (siatka, słupki, antenki, piłki) oraz wynagrodzenie dla instruktorki.

W przypadku uczestnictwa we wszystkich zajęciach w danym miesiącu, uczestnikowi przysługuje abonament. W takiej sytuacji koszt pojedynczych zajęć spada z 30 do 20 PLN (środy) oraz z 25 do 15 (poniedziałki).

Wymagana ilość uczestników do uruchomienia zajęć: 10.

Brak anulowania rezerwacji we wskazanym powyżej czasie skutkować będzie nałożeniem obowiązku zapłaty za zajęcia bez względu na uczestnictwo. Bez uregulowania należności nie będzie natomiast możliwości zapisywania się na kolejne terminy treningów.

Dane do przelewu:

Tytuł: darowizna
Warszawski Klub Sportowy Volup

Nest Bank

96 2530 0008 2060 1069 6491 0001
(SWIFT: NESBPLPW)

lub BLIK na numer: 729 859 350

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Email: info@volup.pl