Program nauki pływania VolUP! skierowany jest do osób, które nie umieją pływać żadnym stylem pływackim i chciałyby nauczyć się pływać od podstaw. Cykl treningowy powinien trwać około 3 miesięcy z regularną frekwencją, żeby przyniósł należyte efekty. Program jest prowadzony przez profesjonalnego instruktora pływania.

Warunki uczestnictwa

  • Aby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić poniższy formularz.
  • Liczba miejsc jest ograniczona do 6 uczestników.
  • W razie konieczności udział należy odwołać na 24 godziny przed rozpoczęciem zajęć (przycisk w mailu potwierdzającym rezerwację).
  • Brak anulowania rezerwacji w ww. terminie jest równoznaczny z obowiązkiem jej opłacenia.
  • Zapisując się na zajęcia, wyrażasz zgodę na nieodpłatne i nieograniczone czasowo i terytorialnie wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie zdjęć i filmów ze swoim udziałem a także wypowiedzianych słów. Materiały te (zdjęcia i filmy) mogą być potem wykorzystane do promocji działalności Stowarzyszenia, w szczególności w mediach społecznościowych. Podstawa prawna: art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U, 2006 r. nr 90 poz. 631 z późn. zm).

 

Tryb zajęć

Termin: sobota, godz.: 12:00 – 13:15

Miejsce: Ośrodek Polonia (mapa)

Na pływalni należy mieć swój strój kąpielowy, czepek, ręcznik oraz najlepiej okulary do pływania. Na zajęcia należy przyjść około 10 minut wcześniej w celu przygotowania się do wejścia na basen.

Koszt uczestnictwa w pojedynczym treningu pływania wynosi 40,00 PLN.

W przypadku uczestnictwa we wszystkich zajęciach w danym miesiącu, uczestnikowi przysługuje abonament. W takiej sytuacji koszt pojedynczych zajęć spada z 40 do 35 PLN.

 

Dane do przelewu (w przypadku wybrania przelewu jako formy płatności):

Tytułem: Darowizna
Warszawski Klub Sportowy Volup
Nest Bank
96 2530 0008 2060 1069 6491 0001
SWIFT: NESBPLPWW razie pytań zapraszamy do kontaktu:
info@volup.pl