Warunki uczestnictwa

  • Aby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić poniższy formularz
  • Liczba miejsc jest ograniczona do 12 uczestników
  • W razie konieczności udział należy odwołać (przycisk w mailu potwierdzającym rezerwację), lecz nie później jak 24 godziny przed zajęciami
  • Brak anulowania rezerwacji w ww. terminie jest równoznaczne z obowiązkiem opłacenia rezerwacji


Tryb zajęć

Termin: sobota, godz: 17:00 – 18:30

Miejsce: Ośrodek „Polonia”, ul. Konwiktorska 6 (mapa)

Prosimy o zabranie własnych klapek, ręczników, stroju kąpielowego (przylegający kostium/kąpielówki bez kieszeni) oraz worka na buty. Uczestnicy zajęć będą podzieleni na trzy poziomy zaawansowania. Prosimy o ocenę swojego poziomu przy wypełnianiu formularza po raz pierwszy. O ostatecznym podziale zadecyduje instruktorka.

Ze względu na obowiązek dopisania każdego uczestnika do ubezpieczenia NNW zapisy oraz anulowanie rezerwacji są możliwe najpóźniej na 24 godziny przed rozpoczęciem zajęć. Brak anulowania rezerwacji we wskazanym czasie skutkować będzie nałożeniem obowiązku zapłaty za zajęcia bez względu na uczestnictwo. Bez uregulowania należności nie będzie natomiast możliwości zapisywania się na kolejne terminy treningów.

Dzięki wsparciu finansowemu PlanetRomeo Foundation obowiązuje promocja na treningi pływania: 11 PLN za zajęcia od osoby. Koszt uczestnictwa po okresie promocyjnym może ulec zmianie.

Dane do przelewu:

Tytułem: Darowizna – Pływanie – [imię i nazwisko uczestnika]
Warszawski Klub Piłki Siatkowej Volup
Volkswagen Bank Direct
83 2130 0004 2001 0482 6368 0001
SWIFT:  INGBPLPW

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Email: info@volup.pl | Tel.: +48 694 421 773