Program szkoleniowy VolUP! skierowany jest do osób, które chciałyby rozpocząć lub odnowić swoją przygodę z siatkówką. Kurs prowadzony przez profesjonalną instruktorkę opiera się na dwugodzinnych treningach organizowanych raz w tygodniu. Minimalny okres uczestnictwa (abonamentu) w programie wynosi jeden miesiąc. Po zakończeniu treningów objętych abonamentem można zapisać się na kolejny cykl zajęć lub dołączyć do bardziej zaawansowanych grup klubu Volup Warsaw.

Cecha, która wyróżnia nasz kurs na tle innych, to jego jawna otwartość na różnorodność, a w szczególności na osoby LGBTQ. Zajęcia odbywają się na jednym sektorze przy siatce zawieszonej na wysokości 243 cm.

Tryb zajęć

Termin pierwszych zajęć w ramach obecnego naboru:

07/05/2019, godz. 20:00 (wtorek)

Miejsce:

Hala sportowa przy SP nr 267 im. J. Słowackiego, ul. Braci Załuskich 1 (mapa)

Terminy kolejnych zajęć: wtorki w godzinach 20:00 – 22:00 od 7 maja do 25 czerwca

Na terenie hali do dyspozycji uczestników jest szatnia. Istnieje możliwość wcześniejszego przybycia w celu przebrania się lub/oraz rozgrzania przed zajęciami.

Warunki uczestnictwa

Warunkiem uczestnictwa w programie szkoleniowym jest wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego we wskazanym w formularzu terminie.

Koszt uczestnictwa w programie należy uregulować przelewem w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania potwierdzenia rejestracji. Istnieje możliwość odwołania rezerwacji i otrzymania zwrotu najpóźniej do drugiego dnia po zamknięciu rejestracji, o ile płatność zrealizowana była wcześniej.

Wpłata pokrywa koszty wynajmu sektora hali sportowej wraz ze sprzętem (siatka, słupki, antenki, piłki) oraz wynagrodzenie dla instruktorki. Wymagana ilość uczestników do uruchomienia kursu: 10.

Dane do przelewu:

Tytułem: Program szkoleniowy VolUP – [imię i nazwisko uczestnika]

Warszawski Klub Piłki Siatkowej Volup
Volkswagen Bank Direct
83 2130 0004 2001 0482 6368 0001
SWIFT:  INGBPLPW

Zapoznaj się z regulaminem programu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Email: info@volup.pl | Tel.: +48 694 421 773