Uwaga! Zajęcia z siatkówki dla początkujących z dniem 25 maja zostały zawieszone do odwołania. Poniższe informacje dotyczą warunków uczestnictwa i trybu zajęć sprzed okresu zawieszenia.

O reaktywacji sekcji poinformujemy, gdy tylko będzie mogło to nastąpić.


Program szkoleniowy VolUP! skierowany jest do osób, które chciałyby rozpocząć lub wznowić swoją przygodę z siatkówką. W każdej chwili istnieje możliwość przejścia do bardziej zaawansowanej grupy przy aprobacie trenerki.

Warunki uczestnictwa

  • Aby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić poniższy formularz
  • Liczba miejsc na pojedyncze zajęcia jest ograniczona do 12 uczestników
  • W razie konieczności udział należy odwołać na 24 godziny przed rozpoczęciem zajęć (przycisk w mailu potwierdzającym rezerwację)
  • Brak anulowania rezerwacji w ww. terminie jest równoznaczne z obowiązkiem opłacenia rezerwacji
  • Na halę należy przybyć w stroju sportowym i masce ochronnej, ponadto przed wejściem na teren obiektu uczestnicy zajęć zobowiązani są do dezynfekcji rąk
  • Wejście na halę jest możliwe jedynie w zorganizowanej grupie

Formularz rejestracyjny jest niedostępny


Tryb zajęć

Termin: wtorki, godz. 20:00 – 22:00

Miejsce: hala sportowa przy SP nr 267 im. J. Słowackiego, ul. Braci Załuskich 1 (mapa)

Cecha, która wyróżnia nasz kurs na tle innych, to jego otwartość na różnorodność, a w szczególności na osoby LGBTQ. Zajęcia odbywają się na jednym sektorze przy siatce zawieszonej na wysokości 243 cm. Po wejściu na teren hali należy zmienić obuwie na sportowe. Szatnie i węzeł sanitarny (poza toaletami) są wyłączone z użytkowania.

Koszt uczestnictwa w pojedynczych zajęciach wynosi 25,00 PLN (22,50 PLN z Kartą Warszawiaka lub Kartą Młodego Warszawiaka). Wpłata pokrywa koszty wynajmu sektora hali sportowej wraz ze sprzętem (siatka, słupki, antenki, piłki) oraz wynagrodzenie dla instruktorki. Wymagana ilość uczestników do uruchomienia kursu: 10.

Brak anulowania rezerwacji we wskazanym powyżej czasie skutkować będzie nałożeniem obowiązku zapłaty za zajęcia bez względu na uczestnictwo. Bez uregulowania należności nie będzie natomiast możliwości zapisywania się na kolejne terminy treningów.

Dane do przelewu:

Tytułem: Program szkoleniowy VolUP – [imię i nazwisko uczestnika]

Warszawski Klub Piłki Siatkowej Volup
Volkswagen Bank Direct
83 2130 0004 2001 0482 6368 0001
SWIFT:  INGBPLPW

Zapoznaj się z regulaminem programu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Email: info@volup.pl | Tel.: +48 694 421 773